Home > Blog > Uncategorized > ŠOPPA HEAS VÄHEKASUTATUD RIIETE POES OMA TUBASEL DIIVANIL

ŠOPPA HEAS VÄHEKASUTATUD RIIETE POES OMA TUBASEL DIIVANIL

Riideesemete taaskasutusega puutuvad kokku kõik. Riideesemete elutsükli pikendamine ehk riiete laenamine, edasimüümine, äraandmine ja taaskasutus on Eestiski saamas üha igapäevasemaks. SaadesLeides kauni riideeseme second-hand-kauplusest, võib rahulolu olla suuremgi kui tuttuue, ent kallihinnalise ihuvarju soetamisel.

Paljudele on mööda riidepoode ja kaltsukaid kolamine üks paremaid ajaviiteid. Ent küllap olete vahel näinud ka tüdinud šoppajate kaaslasi, kes seal heameelega ei viibiks. Nemad sooviksid oma riidekappi mugavalt täiendada netipoodides. Suur on mõne inimese üllatus, kuuldes, et veebist leiab ka väga kvaliteetseid uusi ja vähekasutatud rõivaid, kusjuures neid ei pea tellima sadade või tuhandete kilomeetrite tagant.

Vaata siit – https://www.e-kilomax.lv/et/339-teksad!

Armastatud kauplus nüüd ka veebis

Kilomaxi külastajad on üle viieteist aasta kasutanud võimalust osta ilusaid, vastupidavaid ja stiilseid rõivaid, hoides samas kokku. Kaupluseketi hoolikalt valitud sortiment on suutnud võita sadade tuhandete ostjate usalduse ja kiidusõnad nii Eestis kui ka Lätis.

Koroonakriisi jätkudes soovis pood oma tuntud kvaliteediga riiete klientidele pakkumiseks avada ka e-poe, kus kaubaga saab tutvuda piltide ning kirjelduste vahendusel. Kaupluses müüakse tuhandeid erinevaid riideesemeid tuntud ja vähem tuntud brändidelt, mis tähendab seda, et tühjade kätega ei jää keegi.

Veebilehel on teil nüüd mugav osta endale sobivad täiesti uued või vähekasutatud riided kodust väljumata. Tellimuse saab vormistada paari hetkega ning teie ostukorvi sisu jõuab peagi sobivasse pakiautomaati. Kui aga tellitud tooted teatud põhjustel teile ei sobi, võib ostetud riided ka tagasi saata.

Nagu tavalises riidepoes

Uus meeste- ja naisteriiete netipood sobib kõigile, kes peavad oluliseks head väljanägemist ja kvaliteeti – valikust leiab tuntud tootjate erilised rõivad ja jalavarjud, mis muudavad omaniku igas olukorras enesekindlaks.

Mugavas e-poes saavad mehed tutvuda mitmekülgse valiku mantlite, teksade, lühikeste pükste, ülikondade, jakkide, sviitrite, spordirõivaste ja paljude teiste riideesemetega. Naiste jaoks on veelgi põnevam, kuna valikus on ka seelikud, kardiganid, topid, retuusid, ööriided, aksessuaarid, jalatsid ja veel palju muud. Ühtlasi leiab veebipoest riideid poissidele, tüdrukutele ja beebidele.

Arvatavasti saate Kilomaxi veebipoega igati headeks partneriteks, kui vajate kauakestvaid riideid või jalanõusid, olgu siis täiskasvanutele või lastele. Lehte tasub külastada sageli, et leida kõige värskemaid sooduseid ja uusimaid tooteid.

Pidage meeles, et Kilomaxi puhul ei tähenda mõiste “kasutatud riided” kindlasti seda, et rõivaste kvaliteet oleks mingil moel kannatada saanud. Enamik müüdavaid riideid ongi täiesti uued – selles võib veenduda aadressil www.e-kilomax.lv/et.

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *