Home > Blog > Uncategorized > HOKIPOOD, KUST LEIAD SOBIVA HOKIVARUSTUSE

HOKIPOOD, KUST LEIAD SOBIVA HOKIVARUSTUSE

On viimane hetk valmistuda lähenevaks jäähoki hooajaks. Tule kindlasti läbi ja avasta, millega rõõmustab Sind hokipood algaval sessoonil. Oleme hokikaupade turgu Eestis juhtinud juba pikki aastaid. Töötame selle nimel, et meie poe valikus oleks kogu aeg ainult kvaliteetseim ja kaasaegsem jäähokivarustus. Meil on tõesti haruldane valik erisuguseid kaupasid – sisene veebikeskkonda ja uudista kohe!

 

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Kaubavalikus on väga suur valik varustust vaid usaldusväärsetelt brändidelt. Meie kaupade seas on uisud, kepid, rõivad ja tarvikud – kõik, mida hokimänguks vajad. Panime kirja, mida meie hoki varustus täpsemalt tähendab.

https://hockeypoint.ee/

HOKIKEPID

 

Valikus on hokikepid igale vanusele. Otsingu abil märgi endale sobivad kriteeriumid ja tutvuda valikuga. Kui sooviksid rohkem infot selle kohta, kuidas kujuneb hokikeppide hind, siis võta julgelt meie meeskonnaga ühendust.

Sisene meie e-poodi ja ehk saad endale uue ja ägeda hokikepi!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – laias valikus kaubamärgid ja ka suurused. Jäähoki uisud on mõeldud nais- ja meessportlastele. Iluuiskude puhule tootevalikus on uisud ainult naistele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal tähtsaim osa varustusest ja seetõttu on oluline, et uisud oleks korralikud ja vastupidavad.  E-poes leiad ka kõikvõimalikud aksessuaarida, mida uiskudega kasutada.

 

RIIETUS

 

Eriti moodsad riided talviseks ja suviseks ajaks. Suvise kategooria alla kuuluvad lisaks nokamütsid.  Valikusse olema pannud kõik kõvemad tegijad, seetõttu mütsid on väga stiilsed. Otsingufiltri abil saad valida nii suuruse, värvi kui ka brändi järgi.

 

Ka hokisärgid kuuluvad sooja riietuse rubriigi alla.  Tootevalik on väga lai, aga kõik varustus on vaid parimatelt kaubamärkidelt. Soeta korralikud ning niiskuskaitsega särgid trenni jaoks või vägeva joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida selga panna vabal ajal.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga kurnav meeskonnasport, siis on põhiline, et varustus oleks väga vastupidav.  Kui tahad soetada varustust garantiiga – vali meie hoki pood. Toetame sind tooteinfo jagamisega, et lihtsustada ostlemist. Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikult väga palju detailsemad kui alguses tunduda võib. Sirvi veebipoodi või tule kohapeale!

Uus hooaeg – uus hokivarustus!

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *