Home > Blog > Uncategorized > SUVINE AEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD SULAVAD

SUVINE AEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD SULAVAD

Kas Sa oled mõelnud, mida oleks võimalik teha fotodega? Meie ettevõttest on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine endale sobivas suuruses.

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas selle aasta suvel on olnud mõnevõrra rohkem seiklusi? Siis on tõenäoliselt ka kogunenud ilusaid fotosid! Haara võimalusest kinni, sest fotode trükkimine meie poes on kõige parem! Kui aga tahaksid kõik fotopildid kaante vahele saada, siis on mugav tellida kohe fotoalbum või fotoraamat. Sellist raamatut on pärast ikka väga vahva lugeda! Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on väga tore kingitus enda sõpradele. Teine võimalus on luua kalender – saad ise välja valida millised pildid, millisesse kuusse lisad ja samamoodi märgistada ka kõikide asjaosaliste tähtpäevad.  Ja kindlasti on kalendrid kabinetti sobilikud- https://www.picturehappy.ee/en/arikliendile/.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet on alati moes, kui paned seina peale maitseka ning enda jaoks olulise pildi. Näiteks, on võimalik fototapeedile printida pildi endale armsast kohast – lapsepõlvekodu või lihtsalt lummav pilt loodusest, või ka fotopildi oma armsatest – kas siis koduloomast või oma pereliikmest. Mõõtude poolest väiksem, kuid samuti hea asendusvariant fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on hästi trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on kaunis element seina peale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimasel ajal kogunud t-särkide trükk. Kui enne oli trükk riietele aktuaalne ainult sportlaste seas, siis praegu on võimalus teha seda kõigil kes tahavad, et miski seljas neid samastaks. Miks mitte välja mõelda ainulaadsed särgid või pusad endale ja sõpradele ja minna koos peole?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie ettevõttest on samuti võimalik osta ka erisuguseid teisi tooteid, mida edukal firmal vaja võiks minna.  Teenuste seas on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ja samuti köitmine. Visiitkaartide trükkimine on  samuti üsna kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peab visiitkaardi peal olema on valmis mõeldud. Lisaks on võimalik osta ka seinakleebised, millel on kas ettevõtte logo või muu info. Kleebised on mugavad, kui tahad oma ettevõtet promoda mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi traktorile! Lisaks on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on ülikiire ja mugav nende jaoks, kes peavad oluliseks oma tööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *