Home > Blog > Uncategorized > PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas Sina oled mõelnud, mida kõike on võimalik valmistada piltidega? Meie ettevõttest on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja ka traditsiooniline fotode trükkimine sobilikus mõõdus.

Sel aastal suvi on olnud väga päikeseline ja kindlasti täis seiklusi. Kui on toredad sündmused, siis on ka hulganisti mälestusi mida meelde jätta.  Fotode trükkimine meie e-keskkonnas on odavam kui kunagi varem.  Kui aga soovid kõik fotod kaante vahele mahutada, siis on parim lahendus soetada kohe fotoalbum või fotoraamat. Nii saad hiljem meenutada, kui palav suvi on ikka olnud. Fotoalbum ja fotoraamat on lisaks suurepärane kingiidee näiteks vanaemale. Kui aga tahad, et lisaks piltidele oleks laual ka kasulikumat infot, siis meie juures saab teha ka ilus kalender, templite valmistamine.  Kalendrid on loomulikult armas kingitus igaühe jaoks, eriti sõbrale.

LISA KODULE MAITSEKUST  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sulle on armsaks jäänud mõni mälestus, mida tahad vaadata vahepidamata, siis soeta seina peale fototapeet. Fototapeedile võid trükkida kõike mida soovid – looduskauneid kohti, pilti endast või lähedastest, lemmikloomadest või mõnest lemmikust multikakangelasest – sest kui foto meeldib Sulle, ei tüdine sa sellest nii ruttu! Kui aga ei ole soovi kogu seinale pilti trükkida, siis teine võimalus muretseda endale ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse faktuursele materjalile, mis loob mulje nagu see oleks maal.  Fotolõuend lisab kindlasti stiili toale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning üldiselt trükk riietele on viimastel aastatel muutunud aina populaarsemaks.  Kui enne oli trükk riietele pigem aktuaalsem ainult sportlaste seas, siis praeguseks on võimalus teha seda kõigil kes tahavad, et miski seljas neid samastaks. Miks mitte disainida lahedad särgid või pusad endale ja sõpradele ja minna koos festivalile?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk pole ainuke teenus, mida meie juures teha saab. Näiteks meie võimekuses on trükkida Sinu enda väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meie ettevõttes on mitu korda lihtsam kui see alguses tundub – küsi meilt nõu ja me saame juhendada sind. Seinakleebised on valikus erimõõtudes ning erinevast materjalist. Kleebised on käepärased, kui soovid oma ettevõtet reklaamida mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi traktorile! Pealegi on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on ülikiire ja odav nende jaoks, kes tahavad oma tööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *