Home > Blog > Uncategorized > SUVI ON TÄIES HOOS JA HINNAD ON SULAMAS

SUVI ON TÄIES HOOS JA HINNAD ON SULAMAS

Tõenäoliselt ei ole tavainimene mõtisklenud selle üle, milliseid on variante tänasel päeval fotode trükkimiseks. Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ning veel palju muud!
PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER
Sel aastal suvi on olnud väga kuum ning arvatavasti seiklusi täis. Kui on ägedad olukorrad, siis on ka hulganisti ilusaid hetki mida pildile püüda. Kasuta võimalust, sest fotode trükkimine meie poes on kõige mugavam! Kui aga tahaksid kõik pildid kaante vahele panna, siis on mugav luua kohe fotoalbum või fotoraamat. Seda raamatut on hiljem ikka väga vahva vaadata! Fotoalbum ja fotoraamat on ka ideaalne kingitus näiteks emale. Teine võimalus on teha kalender – saad ise otsustada missugused fotod, millisesse kuusse lisad ja samuti märgistada ka kõikide vajalike inimeste sünnipäevad. Ja muidugi on kalendrid kabinetti ideaalsed.

PÕNEV INTERJÖÖR – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND
Kui Sinu jaoks on oluliseks jäänud mõni mälestus, mida tahad näha kogu aeg, siis osta seina fototapeet. Fototapeedile võid trükkida igasugu asju – kauneid kohti looduses, enda või lähedaste pilti, lemmikloomadest või mõnest lemmikust kangelasest – sest kui tapeet meeldib Sinule, ei tüdine sa sellest nii pea! Pisem, kuid samuti efektiivne alternatiiv fototapeedile on fotolõuend, fotolõuendid. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis mis näeb välja nagu kaunis maal. Fotolõuend on kaunis disanielement seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE
Kuulsust on viimaste aastastega kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele levinud ka sõpruskondade ja ettevõtete seas. Soeta ainulaadsed t-särgid enda sõpradele – nii leiate kergemini kogu seltskonna rahvarohkel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST
Meie firmast on pealegi võimalik tellida ka palju muid tooteid, mida toimival firmal vaja võiks minna. Näiteks meie võimekuses on trükkida Sinu oma disainitud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meil on palju lihtsam kui see alguses tunduda võib – kirjuta meile ning me juhendame sind hea meelega. Seinakleebised on valikus erimõõtudes ning erisugustest materjalidest. Kleebised on käepärased, kui tahad oma firmat promoda mõnel üritusel või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi mootorrattale! Samuti on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on kvaliteetne ja mugav nende jaoks, kes peavad oluliseks oma tööd viimaseni lihvida.
Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *