Home > Blog > Uncategorized > Jäädvusta ilusad hetked ning telli üks kaunis kalender.

Jäädvusta ilusad hetked ning telli üks kaunis kalender.

Kalender sobib perfektselt samuti kingituseks – emal oleks kahtlemata rõõm sellise kalendri üle. Veel üks hea idee on fotoraamat, kuhu saad lisaks piltidele mõned lahedad mõtted kirja panna.  Internetipoe tootevalikus on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid eridisainiga. Leiad kindlasti endale sobiva!

Kas Sina juba oled kuulnud, et fototapeet on jälle populaarne? Miks mitte panna enda lemmik pilt seinale, et seda iga päev vaadata? Kui aga arvad, et see pole Sulle, siis nt seinakleebised muudaksid ruumi hubasemaks.  Disaini ise sobivad kleebised meie veebikeskkonas!

Kui oled õpilane, siis on köitmine arvatavasti Sinu jaoks aktuaalne. Ära riski oma tööga ning tee köitmine usaldusväärse teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on sel kuul soodushinnaga. Kui aga Sul veel puudub oma visiitkaart siis täna on kõige parem võimalus kaardi tellimiseks!

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on suurepärane variant, kuidas ruumile iseloomu lisada. Lõuendile saab printida endale sobiva foto.

Telli fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale- https://www.picturehappy.ee/et/photobooks/

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Anna meile oma soovidest teada!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *