Home > Blog > Uncategorized > Salvesta oma sündmused ning telli üks kaunis kalender.

Salvesta oma sündmused ning telli üks kaunis kalender.

Kalender sobib suurepäraselt samuti kinkimiseks – vanaemal oleks kindlalt rõõmus meel isikliku kalendri üle. Ka fotoraamat on armas meene – saaksid iga foto alla kirja panna tabav lause, et fotomälestus meeldejäävam oleks.   Soeta omale vastavas mõõdus kalender köögi- või kontoriseinale. Leiad kindla peale endale vajaliku!

Eriti populaarne on algaval aastal fototapeet!  Miks mitte asetada oma kõige armsam pilt seinale, et seda iga hetk imetleda? Seinakleebised on täiesti hea lahendus värvitud seintele. Kujunda ise sobivad kleebised meie veebilehel!

Kui oled õpinguid lõpetamas, siis on köitmine kindlasti Sinu jaoks aktuaalne. Ei ole vaja riskida enda tööga ning teosta köitmine parima teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on hetkel allahindlusega. Disaini uus visiitkaart – meie nõustajad on abik Sinule vajadusel oma soovitustega.

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on riie, millele on prinditud pilt. Lõuendile saab printida vabalt valitud foto. Fotolõuend on täpselt nagu see oleks ehtne maal.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele.

Anna meile oma soovidest teada- https://www.picturehappy.ee/et/canvas/

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *