Home > Blog > Uncategorized > Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend – uudne trend!

Kalender kaunite mälestustega eelnevast aastast. Miks mitte valmistada kalender pere piltidega armsale emale? Teine hea mõte on fotoraamat, kuhu saad lisaks piltidele ka oma mõtted kirjutada.  Meie toodete seas on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid erimõõtudes. Leiad kindla peale endale vajaliku!

Müügihitt on algaval aastal fototapeet!  Sul on võimalik printida fototapeediks foto endast, oma loomast või autost. Kui aga tunned, et see on Sinu jaoks liig, siis näiteks seinakleebised muudaksid seina huvitavamaks.  Disaini ise sobivad kleebised meie veebikeskkonas!

Kui oled õpilane, siis on köitmine kindlasti Sulle tuttav teema. Soodsa hinnaga lõputöö köitmine meil! Kas Sinul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Kiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-poes! Kui aga Sul siiani puudub oma visiitkaart siis nüüd on hea aeg visiitkaardi loomiseks!

 

Fotolõuend on suurepärane idee, kuidas toale iseloomu lisada. Foto saad välja valida ise ning selle seinale panna. Fotolõuend näeb välja nagu see oleks päris maal.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Anna meile oma soovidest teada!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, kinkekarbid, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *