Home > Blog > Uncategorized > Kalender kaunite mälestustega eelnevast aastast.

Kalender kaunite mälestustega eelnevast aastast.

Kalender sobib perfektselt ka kingina – isal oleks kindlalt rõõm sellise kalendri üle. Veel üks nutikas idee on fotoraamat, kuhu on võimalik lisaks fotodele ka vahvad mälestused kirjutada.   Telli omale valitud suuruses kalender köögi- või kontoriseinale. Leiad kindla peale endale sobiva!

Kas Sina juba oled kuulnud, et fototapeet on jälle populaarne? Miks mitte panna oma kõige armsam pilt seina peale, et seda päevast päeva jumaldada? Seinakleebised on väga hea aksessuaar ühte tooni seinale. Muuhulgas on olemas kleebised ka autodele ning teist sorti masinatele, mida saaksid täitsa ise välja mõelda.

Kvaliteetne magistritöö köitmine on viimne, kuid eriti tähtis osa selle valmimisprotsessis. Soodsa hinna eest lõputöö köitmine meil! Kas Sinul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie juures! Disaini uus visiitkaart – meie nõustajad aitavad Sind vajadusel oma nõuannetega.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on kangas, mille peale on prinditud foto. Lõuendile saab printida endale sobiva foto.

Telli fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale- https://www.picturehappy.ee/et/photobooks/.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *