Home > Blog > Uncategorized > Kas Sina juba oled kuulnud, et fototapeet on uuesti popp?

Kas Sina juba oled kuulnud, et fototapeet on uuesti popp?

Jäädvusta oma sündmused ning tee üks kaunis kalender. Kalender sobib ideaalselt ka kingina – emal oleks kahtlemata rõõm kauni kalendri üle. Samuti fotoraamat on tore kink – võimalik on iga foto alla lisada tabav jutuke, et pilt meeldejäävam oleks.

Meie toodete seas on nii laua- kui ka seinakalendrid, kalendrid erisuuruses. Valik on lai, aga paljud kalendrid ja fotoraamatud on sel kuul soodushinnaga!

Miks mitte panna enda lemmik pilt seina peale, et seda iga päev vaadata? Seinakleebised on aga ideaalne aksessuaar ühevärvilisele seinale. Muuhulgas on valikus kleebised ka firmaautodele ja teist sorti masinatele, mida saab vajadusel ise välja mõelda.

Kvaliteetne magistritöö köitmine on kõige viimane, kuid vägagi tähtis osa diplomitöö valmimisprotsessis. Ei ole vaja riskida enda diplomitööga ning teosta köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Kas Teil kontoris hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie juures! Kui aga Sul siiani puudub isiklik visiitkaart siis nüüd on hea aeg selle muretsemiseks!

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on vahva viis, kuidas toale iseloomu lisada. Foto saad välja valida ise ning selle seina panna. Fotolõuend on täpselt nagu see oleks päris maal.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *